Stamboom Jacobs » Catharina Koreman

Persoonlijke gegevens Catharina Koreman 


Gezin van Catharina Koreman

(1) Zij is getrouwd met Pieter Vissers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Theodorus Vissers  1881-????
  2. Johannes Vissers  1883-????
  3. Antonie Vissers  1884-????
  4. Maria Vissers  1885-1886
  5. Antonie Vissers  1887-????


(2) Zij is getrouwd met Wouter van Vugt.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1888 te Oosterhout.


Kind(eren):

  1. Paulus van Vugt  1888-1970 
  2. Wouter van Vugt  1890-1965
  3. Helena van Vugt  1891-1891
  4. Anna van Vugt  1892-1892
  5. Cornelis van Vugt  1893-1893
  6. Thomas van Vugt  1894-1896
  7. Helena van Vugt  1896-1896
  8. Thomas van Vugt  1897-1901
  9. Pieter van Vugt  1898-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Koreman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Koreman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1888 lag rond de 14,4 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.

Over de familienaam Koreman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koreman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koreman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koreman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I115391.php : benaderd 16 maart 2026), "Catharina Koreman".