Stamboom Jacobs » Jacob Luigies Kregel (1786-1863)

Persoonlijke gegevens Jacob Luigies Kregel 


Gezin van Jacob Luigies Kregel

Hij is getrouwd met Marechien Stevens van der Veen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Lucas Jacobs Kregel  1813-1851
  2. Nn Kregel  1815
  3. Steven Kregel  1816-1886 
  4. Trientje Kregel  1819-????
  5. Willem Kregel  1822-1888 
  6. Hindrik Kregel  1826-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Luigies Kregel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Luigies Kregel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Luigies Kregel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1863 lag rond de 21,9 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1799 » Pius VI (81), Italiaans paus
  • 1877 » Brigham Young (76), leider van de Mormonen
  • 1904 » Murat V (63), 33e Sultan van het Ottomaanse Rijk
  • 1906 » Cornelis Antonie Jan Abraham Oudemans (80), Nederlands medicus
  • 1910 » Johan Eilerts de Haan (44), Nederlands ontdekkingsreiziger
  • 1935 » Koningin Astrid van België (29)

Over de familienaam Kregel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kregel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kregel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kregel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I112008.php : benaderd 17 januari 2026), "Jacob Luigies Kregel (1786-1863)".