Stamboom Jacobs » Abel Weerts (1867-????)

Persoonlijke gegevens Abel Weerts 

  • Hij is geboren in het jaar 1867 in Beerta.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 februari 2025.

Gezin van Abel Weerts

Hij is getrouwd met Hilje Hulzing.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1888 te Beerta, hij was toen 21 jaar oud.

wettiging van 1 kind

Kind(eren):

  1. Jan Weerts  1888-???? 
  2. Engeltje Weerts  1889-????
  3. Geert Weerts  1892-???? 
  4. Edo Weerts  1894-????
  5. Gerard Weerts  1897-???? 
  6. Koert Weerts  1899-????
  7. Abel Weerts  1900-
  8. Antje Weerts  1903-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abel Weerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Abel Weerts

Abel Weerts
1867-????

1888

Hilje Hulzing
1872-1958

Jan Weerts
1888-????
Geert Weerts
1892-????
Edo Weerts
1894-????
Gerard Weerts
1897-????
Koert Weerts
1899-????
Abel Weerts
1900-????
Antje Weerts
1903-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1888 lag rond de 28,1 °C. De winddruk was 31 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 32%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.

Over de familienaam Weerts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weerts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weerts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weerts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I106578.php : benaderd 11 mei 2025), "Abel Weerts (1867-????)".