Stamboom Jacobs » Hendrikus Cornelis Hogenes (1911-1992)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Cornelis Hogenes 


Gezin van Hendrikus Cornelis Hogenes

(1) Hij is getrouwd met Anna Margaretha Ros.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1937 te Amsterdam, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hogenes  1939-
  2. Hogenes  1940-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Cornelis Hogenes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Cornelis Hogenes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Cornelis Hogenes

Jan Hogenes
1816-1875
Agatha Zomer
1878-1943

Hendrikus Cornelis Hogenes
1911-1992

(1) 1937


Onbekend

Hogenes
1939-
Hogenes
1940-

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1911 lag tussen 9,0 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 1 september 1937 lag tussen 10,3 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
  • De temperatuur op 8 juni 1992 lag tussen 11,0 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 9,9 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Kieren Perkins scherpt in Canberra het wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.48,40. Het oude record (14.50,36) stond sinds 13 januari 1991 op naam van de Duitse zwemmer Jörg Hoffmann.
    • 7 april » De twaalf lidstaten van de Europese Gemeenschap erkennen de voormalige Joegoslavische deelrepubliek Bosnië-Herzegovina als zelfstandige staat.
    • 1 juni » Kazachstan en Turkmenistan spelen de eerste voetbalinterland uit de geschiedenis van beide voormalige Sovjet-republieken. Het onderlinge duel eindigt in een 1-0-overwinning voor Kazachstan.
    • 9 september » In Kopenhagen wordt het nationale voetbalstadion Parken officieel geopend.
    • 27 september » Kiezers in Togo stemmen in een referendum in met een nieuwe grondwet, die voorziet in een meerpartijenstelsel en dus een einde aan kwart eeuw van militaire dictatuur.
    • 23 december » Bart Veldkamp, Ellen van Langen en de Nederlandse volleybalploeg worden uitgeroepen tot respectievelijk sportman, -vrouw en -ploeg van het jaar. Vanwege de vliegramp in Faro gelast de AVRO de feestelijke opname en uitzending af.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hogenes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hogenes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hogenes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hogenes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I103750.php : benaderd 17 maart 2026), "Hendrikus Cornelis Hogenes (1911-1992)".