Mogelijk ook Zundert
Paulus (Pauwel) komt in Wuustwezel voor 1583 (Ger Klein)
Hij is getrouwd met Catharina Martens.
Zij zijn getrouwd
Catharina Martinus =vermoeden
Bij Margor : NN
niet op tab 'personen'
Mogelijke echtgenote(2de H?): 'Mariken Jan Willems Jans dr.weduwe lest van Pauwels van Ostaeyen. (akte zonder datum: Ww R 8,pag.108, volgend op een akte van 11/02/1564 (Bron: Ger Klein)
Ze wordt soms Mariken Jan Lodewijckx genoemd (Ger Klein) en zal hertrouwen met Jan Hegge (schoolmeester)(Ger Klein)
Brief aan Vierschaar van Ekeren: genoemd worden Cornelis Lambrecht van Ostaeyen, vorster te Wuustwezel en Mariken Jan Willem Jans als wed.van Pauwels van Ostaeyen t.z.v. zekere executie en besteding competerende aan Hendrick van Wouwe (Ger Klein)
Pauwels van Ostaeyen zou twee huizen hebben op het Gooreind die hij te gelden maakt aan zijn kinderen , kinderen worden nergens bij naam vernoemd (Ger Klein)
Kind(eren):
Paulus van Ostaeyen,Onstaden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Catharina Martens | |||||||||||||||||||||||||||||||||||