Stamboom Meyvisch » Mathijs van Groesen,van Groezen

Persoonlijke gegevens Mathijs van Groesen,van Groezen 


Gezin van Mathijs van Groesen,van Groezen

Hij is getrouwd met Anna Maria,Maria Maijvis,Mayvis.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1877 te Made en Drimmelen.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.103
Inventarisnr: 5023
Gemeente: Made en Drimmelen
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 12
Datum: 27-04-1877
Bruidegom Mathijs van Groezen
Geboorteplaats: Made en Drimmelen
Bruid Anna Maria Maijvis
Geboorteplaats: Made en Drimmelen
Vader bruidegom Hendrik van Groezen
Moeder bruidegom Petronella Goossens
Vader bruid Dionisius Maijvis
Moeder bruid Adriana van Trigt

Kind(eren):

  1. Johanna van Groesen  1895-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathijs van Groesen,van Groezen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaal archief Tilburg akte12

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1877 lag rond de 10,3 °C. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.

Over de familienaam Van Groesen,van Groezen


De publicatie Stamboom Meyvisch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
José Meyvisch, "Stamboom Meyvisch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meyvisch/I23404.php : benaderd 17 februari 2026), "Mathijs van Groesen,van Groezen".