Stamboom Meyvisch » Maria,Mayken Lenaerts Nijs,Nijssens (-1726)

Persoonlijke gegevens Maria,Mayken Lenaerts Nijs,Nijssens 


Gezin van Maria,Mayken Lenaerts Nijs,Nijssens

Zij is getrouwd met Damianus Damen,Damijssens.

Toestemming voor het huwelijk is februari 1667 verkregen te Merksplas.Bron 3

Ze zijn in de kerk getrouwd op 9 februari 1667 te Merksplas.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria,Mayken Lenaerts Nijs,Nijssens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria,Mayken Lenaerts Nijs,Nijssens

Maria,Mayken Lenaerts Nijs,Nijssens
-1726

1667

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Search.arch.be,PR + akte
  3. Search.arch.be,PR H akte

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.

Over de familienaam Nijs,Nijssens


De publicatie Stamboom Meyvisch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
José Meyvisch, "Stamboom Meyvisch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meyvisch/I1482.php : benaderd 6 maart 2026), "Maria,Mayken Lenaerts Nijs,Nijssens (-1726)".