Stamboom Meulmeester » Hendrik Christiaan Anthonij "Hendrik" van der Eijk (1886-1949)

Persoonlijke gegevens Hendrik Christiaan Anthonij "Hendrik" van der Eijk 


Gezin van Hendrik Christiaan Anthonij "Hendrik" van der Eijk

Hij is getrouwd met Maatje de Groot.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1912, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Christiaan Anthonij "Hendrik" van der Eijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Christiaan Anthonij "Hendrik" van der Eijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Christiaan Anthonij van der Eijk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 januari 1886 lag rond de 3,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
      • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • De temperatuur op 12 mei 1949 lag tussen 4,1 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 4 april » Oprichting van de Noord-Atlantische Verdragsorganisatie (NAVO).
      • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
      • 19 juli » Oprichting van Albanese voetbalclub Dinamo Tirana.
      • 8 augustus » Bhutan wordt onafhankelijk.
      • 23 augustus » De Presidentiële Raad wordt ingevoerd als collectief staatshoofd van Hongarije tot de afschaffing in 1986.
      • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Eijk


    De publicatie Stamboom Meulmeester is opgesteld door Wim Meulmeester.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Meulmeester, "Stamboom Meulmeester", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meulmeester/I2779.php : benaderd 23 januari 2026), "Hendrik Christiaan Anthonij "Hendrik" van der Eijk (1886-1949)".