Stamboom Meulmeester » Leunis Petrus "Leunis" de Meulmeester (1861-1929)

Persoonlijke gegevens Leunis Petrus "Leunis" de Meulmeester 


Gezin van Leunis Petrus "Leunis" de Meulmeester

Hij is getrouwd met Maria Adriana Kuipers.

Zij zijn getrouwd op 5 maart 1925 te Dordrecht, ZH, NLD, hij was toen 63 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Leunis Petrus "Leunis" de Meulmeester


[[Bij bouw watertoren in Gorinchem van een steiger gevallen. Daarna reiziger in grutterswaren en
koloniale waren. Later ook inspecteur van levensverzekeringmaatschappij Onderlinge 's Gravenhage]],

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leunis Petrus "Leunis" de Meulmeester?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leunis Petrus "Leunis" de Meulmeester

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leunis Petrus de Meulmeester


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 september 1861 lag rond de 24,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
      • 18 februari » Samenkomst van het eerste Italiaanse parlement in Turijn.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
      • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
      • 10 juni » Slag bij Big Bethel tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het is een van de eerste veldslagen dat resulteerde in een Zuidelijke overwinning.
      • 10 augustus » Slag bij Wilson's Creek tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Dankzij deze veldslag wonnen de Zuidelijken de controle over het zuidwesten van Missouri.
    • De temperatuur op 5 maart 1925 lag tussen 3,0 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
      • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
      • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
      • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
      • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
    • De temperatuur op 8 september 1929 lag tussen 13,4 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
      • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Meulmeester


    De publicatie Stamboom Meulmeester is opgesteld door Wim Meulmeester.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Meulmeester, "Stamboom Meulmeester", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meulmeester/I1559.php : benaderd 24 januari 2026), "Leunis Petrus "Leunis" de Meulmeester (1861-1929)".