Stamboom Mertens » Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst (1887-????)

Persoonlijke gegevens Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst 

  • Hij is geboren op 3 juli 1887 in Breda, N-Br, NL.
  • Beroepen:
    • in het jaar 1924 Betonwerker.
    • van 1924 tot 1925 Arbeider.
    • in het jaar 1930 Zandvormer.
  • Woonachtig:
    • van 1924 tot 1925: C 44, Halsteren.
      1-9-1924 van Eindhoven naar Halsteren gekomen
    • in het jaar 1925: Quint 3b Charlois, Rotterdam.
      26-5-1925 van Halsteren naar Rotterdam gegaan
    • van 1929 tot 1930: B 40b, Teteringen.
    • in het jaar 1930: D 404, Halsteren.
      4-4--1930 van Teteringen naar Halsteren gekomen
    • van 1930 tot 1931: Steenfabrieks St Joseph, Udenhout.
      24-6-1930 van Halsteren naar Udenhout gegaan
  • Een kind van Cornelis van Huijgevoorst en Maria Elisabeth Barthel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2022.

Gezin van Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst

(1) Hij is getrouwd met Johanna Berdina Catharina de Hont.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Bogers.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1924 te Halsteren, hij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst

Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst
1887-????

(1) 
(2) 1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juli 1887 lag rond de 19,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
  • De temperatuur op 25 november 1924 lag tussen -0,5 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.

Over de familienaam Van Huijgevoorst


De publicatie Stamboom Mertens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. Mertens, "Stamboom Mertens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mertens/I8355.php : benaderd 2 maart 2026), "Martinus Johannes Franciscus van Huijgevoorst (1887-????)".