Stamboom Mertens » Maria Adriana van Aert (1908-2007)

Persoonlijke gegevens Maria Adriana van Aert 

  • Zij is geboren op 24 november 1908 in Halsteren, N-Br, NL.
    Maria Adriana is geboren als Jansen en erkend en gewettigd bij het huwelijk van haar moerder Dingena Jansen 1887 en Adrianus van Aert 15-6-1912 te Halsteren
  • Beroep: in het jaar 1946 Zonder beroep.
  • Vermelding: erkening.
    Maria is geboren als Maria Jansen, erkend en gewettigd op 15-6-1912 bij het huwelijk van haar moeder Dingena Jansen 1887 en Adrianus van Aert 1883
  • Woonachtig:
    • van 1908 tot 1912: B 1, Halsteren.
    • van 1913 tot 1920: D 107a, Halsteren.
    • van 1920 tot 1926: Halsteren.
    • van 1926 tot 1946: Steenbergen.
      9-11-1926 van Halsteren naar Steenbergen vertrokken
  • Zij is overleden op 25 juni 2007 in Steenbergen, N-Br, NL, zij was toen 98 jaar oud.
  • Een kind van Adrianus van Aert en Dingena Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 januari 2022.

Gezin van Maria Adriana van Aert

Zij is getrouwd met Antonius Luijks.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1946 te Halsteren, zij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Adriana van Aert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Adriana van Aert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Adriana van Aert

Adriana Stok
1853-1924

Maria Adriana van Aert
1908-2007

1946

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 november 1908 lag tussen 2,6 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
      • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 19 november 1946 lag tussen 3,4 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » De Partij van de Arbeid wordt opgericht.
      • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 2 juni » Na een volksraadpleging wordt Italië een republiek.
      • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
      • 3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.
    • De temperatuur op 25 juni 2007 lag tussen 11,3 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Slovenië voert de euro in als wettelijk betaalmiddel.
      • 30 januari » De Nederlandse minister Peijs geeft het startsein tot de bouw van de Hanzelijn tussen Lelystad en Zwolle.
      • 23 mei » AC Milan wint de Champions League met een 2-1 overwinning op Liverpool.
      • 25 mei » De Deense oud-wielrenner en Tour de France-winnaar van 1996, Bjarne Riis, bekent het gebruik van epo.
      • 23 juni » Jong Oranje wint het Europees Kampioenschap voetbal voor spelers onder 21 jaar door in de finale Jong Servië met 4-1 te verslaan.
      • 30 juli » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Python. Een vastgelopen trein begon tijdens de evacuatie plotseling te rijden.

    Over de familienaam Van Aert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Aert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Aert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Aert (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mertens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Mertens, "Stamboom Mertens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mertens/I480.php : benaderd 30 januari 2026), "Maria Adriana van Aert (1908-2007)".