Stamboom Mertens » Benedictus van Zundert

Persoonlijke gegevens Benedictus van Zundert 


    Gezin van Benedictus van Zundert

    Hij is een partner van Josina van Dijk.

    Het partnerschap is geregistreerd


    Kind(eren):

    1. Josina van Zundert  1816-1862 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Benedictus van Zundert?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Benedictus van Zundert

    Benedictus van Zundert



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Zundert


    De publicatie Stamboom Mertens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Mertens, "Stamboom Mertens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mertens/I23367.php : benaderd 4 februari 2026), "Benedictus van Zundert".