Stamboom Mertens » Dimphna Adriana Johanna Maria Bogers (1903-1990)

Persoonlijke gegevens Dimphna Adriana Johanna Maria Bogers 


Gezin van Dimphna Adriana Johanna Maria Bogers

Zij is getrouwd met Petrus Adrianus Johannes de Blaaij.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1928 te Halsteren, N-Br, NL, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan de Blaaij  1940-2021
  2. Cornelis de Blaaij  1942-2016
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dimphna Adriana Johanna Maria Bogers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dimphna Adriana Johanna Maria Bogers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dimphna Adriana Johanna Maria Bogers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 oktober 1903 lag tussen 8,5 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (58%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
      • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 2 oktober 1928 lag tussen 6,0 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
      • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    • De temperatuur op 25 juni 1990 lag tussen 13,3 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 14 februari » De Voyager 1-sonde neemt een foto van het hele zonnestelsel.
      • 21 maart » Namibië wordt onafhankelijk.
      • 24 maart » De Levenslijnactie van VTM voor fundamenteel kankeronderzoek in België sluit af op een totaalbedrag van 166 miljoen Belgische frank (circa 4,1 miljoen euro).
      • 25 mei » Troepen van de Liberiaanse president Samuel Doe melden de herovering van de stad Buchanan.
      • 27 mei » Aung San Suu Kyi wint ondanks haar huisarrest de verkiezingen in Myanmar.
      • 10 november » De Libanese milities trekken zich na 15 jaar oorlog terug uit Beiroet.
    • De temperatuur op 28 juni 1999 lag tussen 11,0 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 3 januari » De NASA lanceert op Cape Canaveral de onbemande Mars Polar Lander, die op Mars op zoek moet gaan naar water (ijs).
      • 9 januari » De Bosniër Dragan Gagovic, een verdachte van oorlogsmisdaden, wordt door Franse troepen van de Navomacht SFOR neergeschoten. Hij overlijdt later aan zijn verwondingen.
      • 10 januari » Ter gelegenheid van de zeventigjarige verjaardag van de eerste publicatie van het eerste Kuifjeverhaal, geeft de firma Casterman een herdruk uit van Tintin au pays des Soviets (Kuifje in het land van de Sovjets).
      • 19 juni » In Brisbane verliezen de Nederlandse hockeysters in de finale van de strijd om de Champions Trophy met 3-2 van gastland en titelverdediger Australië.
      • 23 augustus » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,34. De mondiale toptijd stond met 1.46,67 op naam van zijn landgenoot Grant Hackett.
      • 5 december » In het Franse Nice verslaat Australië Frankrijk met 2-3 in de finale van de Davis Cup.

    Over de familienaam Bogers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bogers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bogers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bogers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mertens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Mertens, "Stamboom Mertens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mertens/I2011.php : benaderd 17 maart 2026), "Dimphna Adriana Johanna Maria Bogers (1903-1990)".