De temperatuur op 18 juli 1960 lag tussen 12,4 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 10,9 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
2 januari » Senator John F. Kennedy kondigt aan dat hij zich voor de Democratische Partij kandidaat zal stellen voor het presidentschap.
22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
10 april » Wielrenner Pino Cerami wint Parijs-Roubaix op 38-jarige leeftijd.
25 augustus » Olympische Zomerspelen in Rome worden geopend.
8 oktober » Het eerste nummer van TeleVizier verschijnt.
9 november » John F. Kennedy wordt tot president van de Verenigde Staten gekozen.
Trouwdag 21 januari 1988
De temperatuur op 21 januari 1988 lag tussen 1,4 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
17 april » Adrie van der Poel wint de wielerklassieker Luik-Bastenaken-Luik.
21 april » Een Portugese boer vindt naast een weg op dertig kilometer van Lissabon het lijk van Evo Fernandez, de voormalige secretaris-generaal van de Mozambikaanse verzetsbeweging RENAMO.
25 mei » PSV wint de Europacup I (voorloper van de Champions League) door Benfica in de strafschoppenreeks te verslaan.
28 juni » Apostolische Constitutie Pastor Bonus van Paus Johannes Paulus II over de hervorming van de Romeinse Curie.
10 augustus » Matt Biondi scherpt bij de Olympische Spelen in Seoel zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 48,42. Het oude record (48,74) stond sinds 24 juni 1986 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
20 augustus » Het Iraanse hoofd van staat, ayatollah Khomeini accepteert resolutie 598 van de VN Veiligheidsraad. Hiermee komt een einde aan de Irak-Iranoorlog.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Marcel Mentink, "Stamboom Mentink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mentink/I1582.php : benaderd 13 maart 2026), "Nicolaas Johannes Bernardus "Nico" MENTINK (1960-2020)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.