Stamboom Menting » Gerardus Johannes Josph "Geerrit, Gert" Menting (1922-1989)

Persoonlijke gegevens Gerardus Johannes Josph "Geerrit, Gert" Menting 


Gezin van Gerardus Johannes Josph "Geerrit, Gert" Menting

Hij is getrouwd met Maria Alberta Wilhelmina Mentink.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1952 te Hengelo (Gelderland), hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Johannes Josph "Geerrit, Gert" Menting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Johannes Josph Menting

Gerardus Johannes Josph Menting
1922-1989

1952

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 maart 1922 lag tussen -0,3 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
  • De temperatuur op 29 september 1952 lag tussen 8,3 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Elizabeth II wordt koningin van Groot-Brittannië, Noord-Ierland en de landen van het Britse Gemenebest.
    • 18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
    • 27 mei » Verdrag tot oprichting van de Europese Defensiegemeenschap (EDG).
    • 11 september » Plaatsing van de eerste, kunstmatige hartklep.
    • 21 september » Eerste officiële interland van de nationale voetbalploeg van de Duitse Democratische Republiek.
    • 26 december » De oorlogsmisdadigers Herbertus Bikker, Sander Borgers, Klaas Carel Faber, Jacob de Jonge, Willem van der Neut, Willem Polak en Antoine Touseul ontsnappen uit de Koepelgevangenis in Breda.
  • De temperatuur op 13 april 1989 lag tussen 4,7 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 10 juli » De sultan van Brunei, volgens Money Magazine de rijkste man ter wereld, wordt in Londen bestolen voor een waarde van 10 miljoen pond, circa 35 miljoen gulden.
    • 30 september » De West-Duitse minister Genscher maakt in Praag bekend dat duizenden Oost-Duitse vluchtelingen uit Tsjecho-Slowakije naar West-Duitsland mogen uitreizen.
    • 2 oktober » RTL-Véronique (het latere RTL 4) gaat van start.
    • 23 november » Na protesten in Kosovo tegen de Servische beperkingspolitiek kondigt Servië de uitzonderingstoestand af.
    • 15 december » Ondertekening te Lomé van de Overeenkomst (Lomé IV) tussen de Europese Gemeenschap en landen in Afrika, het Caraïbische gebied, en de Stille Oceaan.
    • 17 december » In de 78ste Davis Cup verslaat Duitsland Zweden met 3 tegen 2.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Menting

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Menting.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Menting.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Menting (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I5097.php : benaderd 26 september 2026), "Gerardus Johannes Josph "Geerrit, Gert" Menting (1922-1989)".