Stamboom Menting » Margaretha Stark (1914-2012)

Persoonlijke gegevens Margaretha Stark 


Gezin van Margaretha Stark

Zij is getrouwd met Wilhelmus Johannes van Steensel.

Zij zijn getrouwd.

Margaretha Stark 22-12-1914 / 24-03-2012 +Hw? Wilhelmus Johannes van Steensel 25-09-1913 / ?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Stark?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Stark

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Stark

Margaretha Stark
1914-2012



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 2012 lag tussen 4,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (86%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Op Kiribati wordt president Anote Tong herkozen met ruim 42 procent van de stemmen.
    • 30 mei » Charles Taylor, de ex-president van het West-Afrikaanse land Liberia die terechtstond op het Speciaal Hof voor Sierra Leone, wordt veroordeeld tot een gevangenisstraf van vijftig jaar.
    • 4 juli » Het CERN maakt bekend dat ze sterke bewijzen hebben voor het ontstaan van de higgsboson, het zogenoemde goddeeltje.
    • 19 augustus » Een krachtmeting tussen rivaliserende bendes in een gevangenis in Venezuela kost aan meer dan twintig mensen het leven.
    • 9 november » Een Thaise handelaar van neushoornhoorns wordt in Zuid-Afrika veroordeeld tot maar liefst veertig jaar cel. Het is de zwaarste straf voor het smokkelen en verhandelen van de hoorns ooit in het land.
    • 19 december » Park Geun-hye wordt verkozen tot eerste vrouwelijke president van Zuid-Korea.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stark

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stark.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stark.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stark (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I50930.php : benaderd 10 februari 2026), "Margaretha Stark (1914-2012)".