Stamboom Menting » Johanna Wilhelmina Hoeven (1929-1941)

Persoonlijke gegevens Johanna Wilhelmina Hoeven 

  • Zij is geboren op 18 april 1929 in Harderwijk.
  • Zij is overleden op 9 mei 1941 in Harderwijk, zij was toen 12 jaar oud.Bron 1
    Overlijden op 9 mei 1941 te Harderwijk

    Vader
    Jan Hendrik Hoeven, los arbeider van beroep
    Moeder: Jannetje ten Hove, zonder beroep

    Overledene (vrouwelijk)
    Johanna Wilhelmina Hoeven, 12 jaar oud, zonder beroep
  • De biologische ouders zijn Jan Hendrik Hoeven en Jannetje ten Hove
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 januari 2020.

Gezin van Johanna Wilhelmina Hoeven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Wilhelmina Hoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Wilhelmina Hoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Wilhelmina Hoeven

Johanna Wilhelmina Hoeven
1929-1941


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Overlijden. Archieflocatie: Gelders Archief te Arnhem. Akteplaats: Harderwijk. Archief: 207. Inventarisnummer: 9746, 12-05-1941. Aktenummer: 57.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1929 lag tussen 3,1 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
  • De temperatuur op 9 mei 1941 lag tussen -0,8 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
    • 6 april » Duitse troepen vallen Joegoslavië en Griekenland binnen.
    • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
    • 18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
    • 1 juni » Farhud - Pogrom in Bagdad, gericht tegen de Joden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoeven

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoeven.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoeven.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoeven (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I49978.php : benaderd 9 februari 2026), "Johanna Wilhelmina Hoeven (1929-1941)".