Stamboom Menting » Johanna van de Logt (1890-1971)

Persoonlijke gegevens Johanna van de Logt 

  • Zij is geboren op 26 februari 1890 in Hoogland (Utrecht).Bron 1
  • Zij is overleden op 13 juli 1971, zij was toen 81 jaar oud.Bron 2
    Voornaam: Johanna
    Achternaam: Logt van de
    Begraafplaats: Leusden RK
    Geboortedatum: 26-02-1890
    Overlijdensdatum: 13-07-1971
    Geboorteplaats:

    RK Kerkhof Hamersveldseweg 51 3833 GL Leusden

    Grafinformatie:

    Graf id-nummer: 1161670
    Begraafplaatsnr.: 1560
    (Plaats)aanduiding: VAK:C
  • Zij is begraven in RK Kerkhof Hamersveldseweg 51 3833 GL Leusden.Bron 3
  • De biologische ouders zijn Cornelis van de Logt en Maasje van Winsenburg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2019.

Gezin van Johanna van de Logt

Zij is getrouwd met Gerrit Prinsen.

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1909 te Hoogland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van de Logt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van de Logt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van de Logt

Johanna van de Logt
1890-1971

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Geboorte. Archieflocatie: Het Utrechts Archief te Utrecht. Akteplaats: Hoogland 1890, Hoogland. Archief: 481. Inventarisnummer: 39-08, 27-02-1890. Aktenummer: 10.
  2. Graftombe.nl
  3. (Niet openbaar)
  4. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Het Utrechts archief te Utrecht. Akteplaats: Hoogland 1909. Archief: 463. Inventarisnummer: 494-14, 09-06-1909. Aktenummer: 3.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1890 lag rond de 1,5 °C. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
  • De temperatuur op 9 juni 1909 lag tussen 4,8 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
  • De temperatuur op 13 juli 1971 lag tussen 7,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Benelux Merkenwet treedt in werking.
    • 7 april » Beate Uhse opent haar eerste buitenlandse seksshop in de Amsterdamse Kalverstraat.
    • 30 juni » Drie Russische kosmonauten worden dood aangetroffen in hun capsule na een schijnbaar probleemloze landing.
    • 15 juli » Regeringstroepen in Zambia bezetten het terrein van de universiteit in de hoofdstad Lusaka.
    • 18 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk vóór de Nederlander Joop Zoetemelk.
    • 1 december » Doelman Piet Schrijvers maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de vriendschappelijke wedstrijd in Amsterdam tegen Schotland (2-1).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Logt


De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I49941.php : benaderd 8 oktober 2026), "Johanna van de Logt (1890-1971)".