Stamboom Menting » Theodora Catharina Coster (1887-1960)

Persoonlijke gegevens Theodora Catharina Coster 

  • Zij is geboren in het jaar 1887.
  • Zij is overleden op 12 februari 1960 in Utrecht, zij was toen 73 jaar oud.Bron 1
    Overlijden op 12 februari 1960 te Utrecht, provincie Utrecht

    Vader
    Antonius Coster
    Moeder
    Anna Maria Sauerbreij

    Overledene (vrouwelijk)
    Theodora Catharina Coster, 73 jaar oud
    Partner
    Wilhelmus van de Koot
  • De biologische ouders zijn Antonius Coster en Anna Maria Sauerbreij
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juni 2019.

Gezin van Theodora Catharina Coster

Zij is getrouwd met Wilhelmus van de Koot.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Catharina Coster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora Catharina Coster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Catharina Coster


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Overlijden. Archieflocatie: Het Utrechts Archief te Utrecht. Akteplaats: Utrecht. Archief: 1221-1. Inventarisnummer: 1999, 15-02-1960. Aktenummer: 343.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1960 lag tussen -0,8 °C en 3,2 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Frans-Kameroen wordt onafhankelijk.
    • 14 januari » Kadebreuk in Tuindorp Oostzaan leidt ertoe dat het hele tuindorp wordt geëvacueerd en wekenlang blank staat. Het Rampenfonds start een nationale inzameling.
    • 4 juli » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Deportivo Platense in Puerto Cortés.
    • 5 september » Cassius Clay wint de gouden medaille in boksen bij de Olympische Spelen in Rome.
    • 1 oktober » Nigeria wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 12 oktober » De Russische premier Nikita Chroesjtsjov slaat tijdens een vergadering van de Verenigde Naties met zijn schoen op zijn lessenaar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I49386.php : benaderd 24 december 2025), "Theodora Catharina Coster (1887-1960)".