Stamboom Menting » Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius Geelkerken (1884-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius Geelkerken 


Gezin van Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius Geelkerken

Hij is getrouwd met Engelina Coster.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1925 te Amsterdam, hij was toen 41 jaar oud.Bron 1

Huwelijk op 12 november 1925 te Amsterdam

Bruidegom
Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius van Geelkerken, geboren te Utrecht, 41 jaar oud, portier van beroep

Bruid
Engelina Coster, geboren te Amsterdam, 46 jaar oud

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius Geelkerken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius Geelkerken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius Geelkerken


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Noord-Hollands Archief Amsterdam, 12 november 1925. Aktenummer: Reg.2G fol. 8v.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1925 lag tussen -4,8 °C en 3,9 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
    • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.

Over de familienaam Geelkerken


De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I49351.php : benaderd 10 februari 2026), "Wilhelmus Everhardus Aloysius Severius Geelkerken (1884-????)".