Stamboom Menting » Maria Catharina van der Pluijm (1871-????)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina van der Pluijm 


Gezin van Maria Catharina van der Pluijm

Zij is getrouwd met Cornelis van Duijl.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1894 te Rotterdam, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Huwelijk op 6 juli 1938 te Rotterdam
=

Vader van de bruidegom
Freerk Gerkema
Moeder van de bruidegom
Johanna Hendrika Catharina Lohstroh
=

Bruidegom
Sikke Gerkema, geboren te Schiedam, 27 jaar oud

Bruid
Petronella van Duijl, geboren te Rotterdam, 24 jaar oud
=

Vader van de bruid
Cornelis van Duijl
Moeder van de bruid
Maria Catharina van der Pluijm

Opmerking
bruidegom wonende te Schiedam

Bronvermelding

Stadsarchief Rotterdam te Rotterdam, BS Huwelijk
Nadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente Rotterdam, Rotterdam, archief 999-06, inventaris­num­mer 1938K, 06-07-1938, aktenummer 1938.2812, folio k071v

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina van der Pluijm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina van der Pluijm

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina van der Pluijm

Maria Catharina van der Pluijm
1871-????

1894

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Stadsarchief Rotterdam te Rotterdam. Akteplaats: Nadere toegang op het huwelijks- en echtscheidingsregister van de gemeente Rotterdam, Rotterdam. Archief: 999-06. Inventarisnummer: 1894I, 21-11-1894. Aktenummer: 1894.1551, folio i002.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 november 1894 lag rond de 7,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan

Over de familienaam Van der Pluijm


De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I48787.php : benaderd 12 januari 2026), "Maria Catharina van der Pluijm (1871-????)".