Stamboom Menting » Gerardina Christina Hooijen (1881-1968)

Persoonlijke gegevens Gerardina Christina Hooijen 

  • Zij is geboren op 4 september 1881 in Tilburg.Bron 1
  • Zij is overleden op 14 februari 1968, zij was toen 86 jaar oud.
    Overledene (mannelijk)
    Peter Verhoeven, geboren te Oisterwijk, 68 jaar oud
    Relatie
    Gerardina Christina Hooijen

    Jos Verhoeven
    20-07-1923
    09-12-1933
    10

    Peter Verhoeven
    31-03-1883
    20-01-1952
    68
    Hooijen

    Gerardina Hooijen
    04-09-1881
    14-02-1968
    86
    Verhoeven

    Riek Verhoeven
    01-03-1916
    15-07-1998
    82

    Grafinformatie

    Graf id-nummer: 1145934
    Begraafplaatsnr.: 2484
    (Plaats)aanduiding: D-05-01
  • Zij is begraven in Kerkhof St. Petrus Kerkplein, Oisterwijk Oisterwijk.Bron 2
  • De biologische ouders zijn Gerardus Hooijen en Hendrica van Heijst
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 januari 2019.

Gezin van Gerardina Christina Hooijen

Zij is getrouwd met Peter Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1909 te Udenhout, zij was toen 28 jaar oud.Bron 3

Huwelijk op 23 november 1909 te Udenhout

Bruidegom
Peter Verhoeven, geboren te Oisterwijk, 27 jaar oud

Bruid
Gerardina Christina Hooijen, geboren te Tilburg, 28 jaar oud

Kind(eren):

  1. Riek Verhoeven  1916-1998
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardina Christina Hooijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardina Christina Hooijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardina Christina Hooijen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Geboorte. Archieflocatie: Regionaal Archief Tilburg te Tilburg. Akteplaats: Tilburg. Bron: boek, Periode: 1881, Tilburg. Archief: 16, 4 september 1881, Geboorteregister 1881. Aktenummer: 723.
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl
  3. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Regionaal Archief Tilburg te Tilburg. Akteplaats: Udenhout. Bron: boek, Periode: 1909, Udenhout. Archief: 920, 23 november 1909, Huwelijksregister 1909. Aktenummer: 22.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1881 lag rond de 13,5 °C. Er was 6 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
    • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
    • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 23 november 1909 lag tussen -5,4 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
  • De temperatuur op 14 februari 1968 lag tussen 0,9 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland start met kleurentelevisie-uitzendingen.
    • 5 april » Als reactie op de moordaanslag op Martin Luther King op de dag ervoor, ontstaan in diverse Amerikaanse steden gewelddadigheden.
    • 20 juni » De Amerikaanse atleet Jim Hines brengt het wereldrecord op de 100 m op 9,9 sec.
    • 21 juli » Wielrenner Jan Janssen wint, als eerste Nederlander ooit, de Ronde van Frankrijk door in de afsluitende tijdrit de Belg Herman Van Springel uit de gele trui te rijden.
    • 25 juli » Paus Paulus VI veroordeelt in zijn encycliek Humanae Vitae alle mechanische en chemische middelen tot geboortebeperking. Deze paus heeft hierna nooit meer een encycliek geschreven.
    • 20 augustus » In Tsjechoslowakije komt met de inval van troepen van USSR en Warschaupact abrupt een einde aan de door Alexander Dubček aangestuurde Praagse Lente.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hooijen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hooijen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hooijen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hooijen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I44944.php : benaderd 9 februari 2026), "Gerardina Christina Hooijen (1881-1968)".