Stamboom Menting » Lourens Willem Freriks (1909-1909)

Persoonlijke gegevens Lourens Willem Freriks 

  • Hij is geboren op 16 maart 1909 in Breedenbroek (Oude IJsselstreek).Bron 1
    Geboorte op 16 maart 1909 te Breedenbroek (Oude IJsselstreek)

    Vader
    Hendrik Freriks, 31 jaar oud, landbouwer van beroep
    Moeder
    Dina Harmina Vreeman, zonder beroep

    Kind (mannelijk)
    Lourens Willem Freriks
  • Hij is overleden op 20 maart 1909 in Groot Bredenbroek (Oude IJsselstreek).Bron 2
    Overlijden op 20 maart 1909 te Groot Bredenbroek (Oude IJsselstreek)

    Vader
    Hendrik Freriks, landbouwer van beroep
    Moeder
    Dina Hermina Vreeman, zonder beroep

    Overledene (mannelijk)
    Lourens Willem Freriks, 4 Dag jaar oud, zonder beroep
  • De biologische ouders zijn Hendrik Freriks en Dina Harmina Vreeman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 december 2018.

Gezin van Lourens Willem Freriks

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lourens Willem Freriks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lourens Willem Freriks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lourens Willem Freriks

Lourens Willem Freriks
1909-1909


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Geboorte. Archieflocatie: Gelders Archief te Arnhem. Akteplaats: Breedenbroek (Oude IJsselstreek). Archief: 207. Inventarisnummer: 11065, 18-03-1909. Aktenummer: 55.
  2. Burgerlijke stand - Overlijden. Archieflocactie: Gelders Archief te Arnhem. Akteplaats: Groot Bredenbroek (Oude IJsselstreek). Archief: 207. Inventarisnummer: 8343, 22-03-1909. Aktenummer: 41.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 maart 1909 lag tussen -2,8 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 20 maart 1909 lag tussen 4,6 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Freriks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Freriks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Freriks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Freriks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I44656.php : benaderd 27 december 2025), "Lourens Willem Freriks (1909-1909)".