Stamboom Menting » Antonie Smeitink (1871-1933)

Persoonlijke gegevens Antonie Smeitink 

  • Hij is geboren op 20 oktober 1871 in Steenderen.Bron 1
  • Beroep: Slager.
  • Hij is overleden op 9 januari 1933 in Amersfoort, hij was toen 61 jaar oud.Bron 2
    Voornaam
    Antonie
    Achternaam
    Smeitink
    Begraafplaats
    Amersfoort
    Geboortedatum
    20-10-1871
    Overlijdensdatum
    09-01-1933

    Overledene (mannelijk)
    Antonie Smeitink, 61 jaar oud
    Partner Gerritje Boudewina Gouw
  • Hij is begraven in Begraafplaats Soesterkwartier Soesterweg 187 Amersfoort.Bron 3
  • De biologische ouders zijn Derk Smeitink en Garritjen Donderwinkel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2018.

Gezin van Antonie Smeitink

(1) Hij is getrouwd met Dorothea Lucia Linck.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1900 te Naarden, hij was toen 28 jaar oud.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Gerritje Boudewina Gouw.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1930 te Amersfoort, hij was toen 59 jaar oud.Bron 5

Bruidegom
Antonie Smeitink, geboren te Steenderen, 59 jaar oud
Bruid
Gerritje Boudewina Gouw, geboren te Zwijndrecht, 47 jaar oud
Opmerking
Bruidegom wedn.van Dorothea Lucia Hinck

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie Smeitink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonie Smeitink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonie Smeitink

Derk Smeitink
1796-????
Derk Smeitink
1844-1925

Antonie Smeitink
1871-1933

(1) 1900
(2) 1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Geboorte. Archieflocatie: Gelders Archief te Arnhem. Akteplaats: Steenderen. Archief: 207. Inventarisnummer: 3047, 21-10-1871. Aktenummer: 80.
  2. Burgerlijke stand - Overlijden. Archieflocactie: Het Utrechts Archief te Utrecht. Akteplaats: Amersfoort 1933. Archief: 463. Inventarisnummer: 578-01, 11-01-1933. Aktenummer: 14.
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/zerken.asp?g=443297&utm_source=OpenArchieven&utm_medium=browser&utm_campaign=OpenData
  4. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Noord-Hollands Archief. Akteplaats: Naarden, 10 mei 1900. Aktenummer: 7.
  5. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Het Utrechts archief te Utrecht. Akteplaats: Amersfoort 1930. Archief: 463. Inventarisnummer: 288-02, 20-11-1930. Aktenummer: 269.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1871 lag rond de 16,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
  • De temperatuur op 20 november 1930 lag tussen 4,2 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 8,3 mm neerslag gedurende 6,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
  • De temperatuur op 9 januari 1933 lag tussen 4,0 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smeitink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeitink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeitink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeitink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I43585.php : benaderd 27 december 2025), "Antonie Smeitink (1871-1933)".