Stamboom Menting » Willem van Wijk (1861-1935)

Persoonlijke gegevens Willem van Wijk 


Gezin van Willem van Wijk

Hij is getrouwd met Gijsbertje (Gijsberje) van Rossum de Jongh.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1884 te Vuren, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem van Wijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem van Wijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem van Wijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Geboorte. Archieflocactie: Gelders Archief. Akteplaats: Vuren. Archief: 207A. Invenatrisnummer: 2744. Aktenummer: 13.
  2. Burgerlijke stand - Overlijden. Archieflocactie: Stadsarchief Rotterdam. Akteplaats: Rotterdam. Archief: NL-RtSA_999-09, 1935, aktenummer: 1307.
  3. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Gelders Archief. Akteplaats: Vuren. Archief: 207. Inventarisnummer: 2738. Aktenummer: 10.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1861 lag rond de 1,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
  • De temperatuur op 17 oktober 1884 lag rond de 13,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 25 maart 1935 lag tussen 0,6 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Wijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wijk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I29814.php : benaderd 30 september 2026), "Willem van Wijk (1861-1935)".