Stamboom Menting » Johannes Christoffel Hoogland (1878-1949)

Persoonlijke gegevens Johannes Christoffel Hoogland 

  • Hij is geboren op 28 januari 1878 in Delft.
    Huwelijk op 15 februari 1899 te 's-Gravenhage

    Vader van de bruidegom
    Jan Christoffel Hoogland
    Moeder van de bruidegom
    Leentje van den Broek

    Bruidegom
    Johannes Christoffel Hoogland, 21 jaar oud, arbeider van beroep
    Bruid
    Jacoba Baggerman, 20 jaar oud, zonder beroep
    =

    Vader van de bruid
    Hendrik Baggerman
    Moeder van de bruid
    Margaretha Martinus

    Bronvermelding

    Haags Gemeentearchief, BS Huwelijk
    Burgerlijke Stand Huwelijken 1899, 's-Gravenhage, aktenummer 175

    Bovenstaande gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 maart 2017.

    De bovenstaande gegevens zijn gebruikt om gerelateerde informatie te zoeken, de resultaten:
    Huwelijk waarbij zijn betrokken Hendrik Baggerman en Margaretha Martinus op 14 november 1866 in 's-Gravenhage (Haags Gemeentearchief)
    Huwelijk waarbij zijn betrokken Jan Christoffel Hoogland en Leentje van den Broek op 27 augustus 1873 in Delft (Archief Delft)
    Geboorte van Johannes Christoffel Hoogland op 31 mei 1874 in Delft (Archief Delft)
    Overlijden van Johannes Christoffel Hoogland op 23 juni 1874 in Delft (Archief Delft)
    Geboorte van Johannes Christoffel Hoogland op 28 januari 1878 in Delft (Archief Delft)
    Huwelijk waarbij zijn betrokken Hendrik Baggerman en Margaretha Martinus op 29 augustus 1888 in 's-Gravenhage (Haags Gemeentearchief)
    Overlijden van Jacoba Baggerman op 1 februari 1916 in Delft (Archief Delft)
    Overlijden van Johannes Christoffel Hoogland op 5 juni 1949 in Delft (Archief Delft
  • Hij is overleden op 5 juni 1949 in Delft, hij was toen 71 jaar oud.Bron 1
  • De biologische ouders zijn Jan Christoffel Hoogland en Leentje van den Broek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 augustus 2017.

Gezin van Johannes Christoffel Hoogland

Hij is getrouwd met Jacoba Baggerman.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1899 te 's-Gravenhage, hij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Christoffel Hoogland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Christoffel Hoogland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Christoffel Hoogland

Jan Hoogland
± 1804-1861
Cornelia Dekker
± 1815-1881

Johannes Christoffel Hoogland
1878-1949

1899

Jacoba Baggerman
± 1879-1916


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Overlijden. Archieflocactie: Delft. Archief 15. Inventarisnummer: 00667. Register van overlijdensakten, 1949. Aktenummer: 331.
  2. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Haags Gemeentearchief. Akteplaats: 's-Gravenhage. Aktenummer: 175.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1878 lag rond de -1,8 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 15 februari 1899 lag rond de 7,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 5 juni 1949 lag tussen 9,6 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
    • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
    • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
    • 8 augustus » Bhutan wordt onafhankelijk.
    • 29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
    • 22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoogland

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoogland.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoogland.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoogland (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I27543.php : benaderd 29 december 2025), "Johannes Christoffel Hoogland (1878-1949)".