Stamboom Menting » Johannes Petrus Jacobus van Wamel (1891-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Petrus Jacobus van Wamel 

  • Hij is geboren op 15 mei 1891 in Renkum.
    Huwelijk op 26 november 1914 te Renkum
    =

    Vader van de bruidegom
    Stephanus Johannes Wilhelmus van Wamel, scheepsbevrachter van beroep
    Moeder van de bruidegom
    Elisabeth Catharina Bruns, zonder beroep

    Bruidegom
    Johannes Petrus Jacobus van Wamel, 23 jaar oud, schipper van beroep
    Bruid
    Hendrika Brouwer, 29 jaar oud, zonder beroep
    =

    Vader van de bruid
    Joannes Brouwer, zonder beroep
    Moeder van de bruid
    Antonia van Eck, zonder beroep

    Bronvermelding

    Gelders Archief - BS Huwelijk
    Renkum, archief 207, inventaris­num­mer 7892, 26 november 1914, aktenummer 74

    Bovenstaande gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juli 2016.

    De bovenstaande gegevens zijn gebruikt om gerelateerde informatie te zoeken, de resultaten:
    Huwelijk waarbij zijn betrokken Joannes Brouwer en Antonia van Eck op 14 februari 1878 in Wijk bij Duurstede (Het Utrechts Archief)
    Geboorte van Hendrika Brouwer op 8 februari 1885 in Wijk bij Duurstede (Het Utrechts Archief)
    Geboorte van Johannes Petrus Jacobus van Wamel op 15 mei 1891 in Renkum (Gelders Archief)
    Huwelijk waarbij zijn betrokken Joannes Brouwer en Antonia van Eck op 1 juli 1907 in Vianen (Het Utrechts Archief)
  • Beroep: Schipper.
  • De biologische ouders zijn Stephanus Johannes Wilhelmus van Wamel en Elizabeth Catharina Brüns (Bruins)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 februari 2017.

Gezin van Johannes Petrus Jacobus van Wamel

Hij is getrouwd met Hendrika Brouwer.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1914 te Renkum, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Petrus Jacobus van Wamel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Petrus Jacobus van Wamel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Petrus Jacobus van Wamel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Gelders Archief. Akteplaats: Renkum. Archief: 207. Inventarisnummer: 7892. Aktenummer: 74.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1891 lag rond de 14,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
  • De temperatuur op 26 november 1914 lag tussen 0,3 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wamel


De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I24175.php : benaderd 25 september 2026), "Johannes Petrus Jacobus van Wamel (1891-????)".