Stamboom Menting » Johanna Marie Visee (Vizee) (1908-1991)

Persoonlijke gegevens Johanna Marie Visee (Vizee) 


Gezin van Johanna Marie Visee (Vizee)

Zij is getrouwd met Bernardus Johannes Schoots.

Zij zijn getrouwd op 13 november 1937 te Tiel, zij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Marie Visee (Vizee)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Marie Visee (Vizee)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Marie Visee (Vizee)


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1908 lag tussen 0,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 5,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 13 november 1937 lag tussen -0,2 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 8,2 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
  • De temperatuur op 29 maart 1991 lag tussen -0,1 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (82%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Fernand Franck, aartsbisschop van Luxemburg.
    • 15 februari » Een handelstop van de regeringsleiders van Hongarije, Polen en Tsjecho-Slowakije in het Hongaarse Visegrád leidt tot de oprichting van de Visegrádgroep of Visegrád 4 (V4).
    • 14 maart » Ties Evers, Nederlands voetballer
    • 1 juli » In de Efteling wordt de attractie Pegasus geopend.
    • 24 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Alianza Petrolera.
    • 6 december » In Gelsenkirchen begint de eerste editie van de EK kortebaanzwemmen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Visee (Vizee)


De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I2109.php : benaderd 25 september 2026), "Johanna Marie Visee (Vizee) (1908-1991)".