De temperatuur op 18 juli 1998 lag tussen 12,9 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
22 januari » Michael Klim verbetert in Sydney tot twee keer toe het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag op de kortebaan (25 meter): 51,16 en 51,07.
29 januari » Zestien landen tekenen de akkoorden voor het Internationaal ruimtestation ISS.
18 april » Opening van het Akerstadion, een voetbalstadion in de Noorse stad Molde.
4 september » Google LLC wordt opgericht.
10 september » De Amerikaanse staatsaanklager Kenneth Starr presenteert het rapport over president Clinton en de Monica Lewinsky-affaire.
3 november » In het Magic Kingdom wordt de attractie Buzz Lightyear's Space Ranger Spin geopend.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I20543.php : benaderd 28 september 2026), "Johanna Petronella Gerrits (1908-1998)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.