Stamboom Menting » Maria van Bemmel (± 1885-????)

Persoonlijke gegevens Maria van Bemmel 

  • Zij is geboren rond 1885 in Amsterdam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 mei 2016.

Gezin van Maria van Bemmel

Zij is getrouwd met Cornelis Koot.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1904 te Utrecht.Bron 1


Kind(eren):

  1. Bernardus Koot  1904-1904

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van Bemmel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van Bemmel

Maria van Bemmel
± 1885-????

1904

Cornelis Koot
± 1884-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Het Utrechts archief. Archief: 463. Registratienummer: 520-01. Aktenummer: 33. Registratiedatum: 27 januari 1904. Akteplaats: Utrecht.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 januari 1904 lag tussen -2,4 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog

Over de familienaam Van Bemmel


De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I17984.php : benaderd 27 december 2025), "Maria van Bemmel (± 1885-????)".