Stamboom Menting » Wilhelmus Verheij (1867-1951)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Verheij 


Gezin van Wilhelmus Verheij

Hij is getrouwd met Gerharda Johanna Mentink.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1910 te Vorden, hij was toen 42 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Verheij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Verheij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Verheij


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Geboorte. Archieflocactie: Gelders Archief te Arnhem. Akteplaats: Vinkwijk (Montferland). Archief: 207. Inventarisnummer: 6262. Aktenummer: 99.
  2. Burgerlijke stand - Overlijden. Archieflocactie: Gelders Archief te Arnhem. Akteplaats: Bergh. Archief: 207. Inventarisnummer: 16734. Aktenummer: 120.
  3. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Gelders Archief Arnhem. Archiefnummer: 0207. Registratienummer: 8762. Aktenummer: 17.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1867 lag rond de 14,9 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
  • De temperatuur op 20 mei 1910 lag tussen 14,0 °C en 29,0 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 6 december 1951 lag tussen 2,7 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 10,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Oprichting van de Rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Zuid-Afrika met vier aartsbisdommen en zestien bisdommen. Tot de kerkprovincies behoren ook Basutoland en Swaziland met elk een bisdom.
    • 18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
    • 25 februari » Openingsceremonie van de eerste Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Buenos Aires.
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
    • 10 september » Het Verenigd Koninkrijk begint een economische boycot van Iran.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verheij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verheij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verheij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verheij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I17204.php : benaderd 30 september 2026), "Wilhelmus Verheij (1867-1951)".