De temperatuur op 3 november 1917 lag tussen 6,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
Doopdag 4 november 1917
De temperatuur op 4 november 1917 lag tussen 3,0 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
Dag van overlijden 24 november 1988
De temperatuur op 24 november 1988 lag tussen 5,7 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
5 februari » Manuel Noriega wordt beschuldigd van drugshandel en witwassen van geld.
7 april » De eerste wereldwijde No Smoking Day.
25 juni » Nederland wint het EK voetbal door in de finale in München met 2-0 te winnen van de Sovjet-Unie door doelpunten van Ruud Gullit en Marco van Basten.
6 juli » Carlos Salinas van de PRI wint, volgens velen door middel van verkiezingsfraude, de presidentsverkiezingen in Mexico.
6 september » Minister Wim van Eekelen treedt af vanwege de "paspoortaffaire".
12 september » Mats Wilander lost Ivan Lendl na 157 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Zweed wordt de zevende aanvoerder van die lijst na Ilie Năstase (1), John Newcombe (2), Jimmy Connors (3), Björn Borg (4), John McEnroe (5) en Lendl (6).
Dag van crematie 29 november 1988
De temperatuur op 29 november 1988 lag tussen 1,7 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I1521.php : benaderd 29 september 2026), "Johanna "Hanne" Gesthuizen (1917-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.