Stamboom Menting » Maria Theodora Mathilda "Rie" Hugen (1909-1994)

Persoonlijke gegevens Maria Theodora Mathilda "Rie" Hugen 


Gezin van Maria Theodora Mathilda "Rie" Hugen

Zij is getrouwd met Hendricus Elisa Wolf.

Zij zijn getrouwd op 25 oktober 1945 te Duiven, zij was toen 36 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theodora Mathilda "Rie" Hugen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theodora Mathilda Hugen

Maria Theodora Mathilda Hugen
1909-1994

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1909 lag tussen 14,7 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 6,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
  • De temperatuur op 25 oktober 1945 lag tussen 7,9 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 10,9 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Rode Leger bevrijdt het inmiddels grotendeels verlaten concentratiekamp Auschwitz.
    • 13 februari » Een bombardement door de geallieerden verwoest de Duitse stad Dresden.
    • 30 april » Adolf Hitler en Eva Braun plegen zelfmoord na een dag getrouwd te zijn. Hiermee valt het Kabinet-Hitler in Nazi-Duitsland.
    • 28 juli » Een bommenwerper van de Amerikaanse luchtmacht ramt per ongeluk het Empire State Building in New York.
    • 9 augustus » WO II: De tweede Amerikaanse atoombom valt op de Japanse stad Nagasaki. Hierbij vallen 40.000 doden.
    • 27 november » België wordt lid van de Verenigde Naties.
  • De temperatuur op 1 augustus 1994 lag tussen 14,5 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 29,4 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Zuid-Afrika draagt de enclave Walvisbaai als laatste gebiedsdeel over aan Namibië.
    • 21 april » De eerste ontdekking van een exoplaneet, bekendgemaakt door astronoom Aleksander Wolszczan.
    • 15 juni » Radovan Karadžić, de leider van de Bosnische Serviërs, neemt in Moskou een literaire prijs van de Russische Schrijversbond in ontvangst voor een bundel gedichten die "een belangrijke bijdrage aan de Slavische cultuur" vormen.
    • 13 augustus » De Boliviaanse voetbalinternational Álvaro Peña raakt ernstig gewond, nadat zijn vrouw hem vier keer met een mes heeft gestoken in een ruzie over de op handen zijnde echtscheiding.
    • 26 augustus » In het pas geopende Abe Lenstra Stadion in Heerenveen trappen sc Heerenveen en FC Groningen het seizoen 1994/95 af. Het duel eindigt in een 2-0 overwinning voor de Friezen door treffers van Tom Sier en Erik Regtop.
    • 3 december » Na de zege van Jan Apell en Jonas Björkman in het dubbelspel is de tennisploeg van Zweden zeker van de vijfde overwinning in het toernooi om de Davis Cup. Uiteindelijk wordt Rusland in de finale met 4-1 verslagen.
  • De temperatuur op 5 augustus 1994 lag tussen 17,3 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 21,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In de Togolese hoofdstad Lomé vallen bij aanvallen door gewapende mannen volgens het leger veertig doden, van wie dertig aanvallers, zeven militairen en drie burgers. De regering stelt een avondklok in.
    • 31 maart » In Alphen aan den Rijn wordt het themapark Archeon geopend.
    • 15 mei » Pater Damiaan (Jozef De Veuster) wordt door paus Johannes Paulus II zalig verklaard.
    • 19 mei » Hastings Banda, al dertig jaar president van Malawi, erkent zijn nederlaag bij de parlements- en presidentsverkiezingen.
    • 27 juni » Verheffing van het Bisdom Berlijn in Duitsland tot Aartsbisdom Berlijn en van de Apostolische Administraties Erfurt, Görlitz en Maagdenburg tot bisdommen.
    • 31 augustus » De laatste Sovjet-militairen verlaten de voormalige DDR.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hugen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hugen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hugen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hugen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I14605.php : benaderd 20 oktober 2026), "Maria Theodora Mathilda "Rie" Hugen (1909-1994)".