De temperatuur op 4 juli 1911 lag tussen 3,0 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
Trouwdag 8 november 1940
De temperatuur op 8 november 1940 lag tussen 0,7 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
13 mei » Koningin Wilhelmina ontvlucht Nederland om naar Engeland te gaan vanwege de Duitse invasie van Nederland. Prinses Juliana neemt haar kinderen mee naar Canada voor hun veiligheid.
14 mei » Tweede Wereldoorlog: De Duitse Luftwaffe bombardeert Rotterdam, Strijen en Strijensas.
17 mei » Tweede Wereldoorlog: Na het bombardement op Middelburg wordt de strijd in Zeeland opgegeven, drie dagen nadat Nederland capituleerde.
28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.
Dag van overlijden 7 oktober 2004
De temperatuur op 7 oktober 2004 lag tussen 6,4 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
20 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen op Hemelvaartsdag de zevende landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam met 3-1 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
5 juni » De Belgische tennissers Olivier Rochus en Xavier Malisse winnen het mannendubbel op Roland-Garros.
24 juni » Rudi Völler neemt ontslag als bondscoach van het Duits voetbalelftal.
5 oktober » Een ongeval in een vuurwerkfabriek in de regio Guangxi in het zuiden van China eist 27 doden.
2 november » Bij de Amerikaanse presidentsverkiezingen wint zittend president George W. Bush van zijn Democratische uitdager John Kerry.
20 november » De Spaanse María Isabel wint het Junior Eurovisiesongfestival 2004 in Lillehammer met het nummer Antes muerta que sencillia.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I13456.php : benaderd 28 september 2026), "Wilhelmus Joseph Hendriks (1911-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.