Stamboom Menting » Bernardus Cornelissen (1888-1965)

Persoonlijke gegevens Bernardus Cornelissen 


Gezin van Bernardus Cornelissen

Hij is getrouwd met Antoinetta Pastoors.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1919 te Millingen, hij was toen 31 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Cornelissen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Cornelissen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Cornelissen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Geboorte. Archieflocactie: Gelders Archief te Arnhem. Akteplaats: Millingen. Archief: 0207. Inventarisnummer: 3665. Aktenummer: 19.
  2. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Gelders Archief Millingen. Archief: 207. Inventarisnummer: 9099, 6 juni 1919, aktenummer 13.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1888 lag rond de 7,7 °C. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 6 juni 1919 lag tussen 10,3 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
    • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
  • De temperatuur op 2 april 1965 lag tussen -0,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Eerste nieuwjaarsduik in de Noordzee bij Scheveningen, georganiseerd door zwemclub Residentie. De acht dappere deelnemers krijgen warme erwtensoep.
    • 22 januari » Ondertekening van het Verdrag van Straatsburg waarbij medewerking aan radio-uitzendingen vanuit internationale wateren wordt verboden.
    • 29 mei » Bij wedstrijden in Walnut verbetert Harold Connolly voor de zevende en laatste keer het wereldrecord kogelslingeren. De Amerikaanse atleet komt ditmaal tot een afstand van 71,26 meter.
    • 3 juni » Lancering van de Gemini 4, piloot Edward White voert als eerste Amerikaan een ruimtewandeling uit.
    • 27 oktober » De Australische atleet Ron Clarke vestigt het werelduurrecord atletiek in Geelong: in één uur tijd loopt hij 20232 m.
    • 11 november » Ian Smith wil niet aan de wensen van Groot-Brittannië voldoen en roept de onafhankelijkheid uit van Rhodesië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cornelissen


De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I12578.php : benaderd 10 oktober 2026), "Bernardus Cornelissen (1888-1965)".