Stamboom Menting » Anna Maria Kors (1884-1978)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Kors 


Gezin van Anna Maria Kors

Zij is getrouwd met Wilhelmus Johannes SteltenpÖhl.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1911 te Velsen, zij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Huwelijk op 24 mei 1911 te Velsen

Vader van de bruidegom: Anthonius Steltenpohl
Moeder van de bruidegom: Maria Nuijens

Bruidegom
Wilhelmus Johannes Steltenpohl, geboren te Texel, 34 jaar oud, fabrieksarbeider van beroep

Bruid
Anna Maria Kors, geboren te Velsen, 27 jaar oud

Vader van de bruid: Gerardus Kors, Landbouwer van beroep
Moeder van de bruid: Christina Mostaart

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Kors?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Kors

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Kors

Dirk Kors
1828-1909
Antje Rutte
????-1863
Gerardus Kors
1856-1933

Anna Maria Kors
1884-1978

1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke stand - Huwelijk. Archieflocactie: Noord-Hollands Archief. Akteplaats: Velsen, 24 mei 1911. Aktenummer: 42.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1884 lag rond de 13,7 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 34 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 24 mei 1911 lag tussen 9,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 3 december 1978 lag tussen -1,6 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Bij de allereerste Ironman uit de geschiedenis gaat de zege naar de Amerikaanse triatleet Gordon Haller.
    • 26 februari » De Nederlandse schaatsster Lenie van der Hoorn-Langelaan vestigt het werelduurrecord op de schaats in Amsterdam: in één uur tijd schaatst ze 31212,59 m.
    • 14 maart » Mariniers maken met een bliksemaanval een eind aan de gijzeling in het provinciehuis in Assen door Zuid-Molukkers.
    • 18 april » Voorzitter van de Tweede Kamer in Nederland Anne Vondeling ontvangt 1,2 miljoen handtekeningen van het comité 'Stop de Neutronenbom'.
    • 23 mei » Een Tupolev Tu-144 van Aeroflot verongelukt tijdens een noodlanding. De drie bemanningsleden komen om het leven.
    • 23 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint de Ronde van Frankrijk, de Nederlander Gerrie Knetemann de slotrit op de Champs-Elysées.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1874 » Frank Conrad, Amerikaans elektrotechnicus, uitvinder en radio-pionier († 1941)
  • 1881 » Aleksandr Kerenski, Russisch politicus (overleden in 1970)
  • 1883 » Jan Olieslagers, Belgisch luchtvaartpionier en motorrenner († 1942)
  • 1883 » Maurice Geuens, Belgisch advocaat en volksvertegenwoordiger († 1967)
  • 1889 » Francis Spellman, Amerikaans kardinaal-aartsbisschop van New York († 1967)
  • 1899 » Fritz von Opel (Raketten-Fritz), Duits industrieel en raketpionier († 1971)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kors

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kors.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kors.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kors (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I10570.php : benaderd 28 september 2026), "Anna Maria Kors (1884-1978)".