Stamboom Menting » Hendrina Kuppers (1863-1933)

Persoonlijke gegevens Hendrina Kuppers 

  • Zij is geboren op 4 augustus 1863 in Ottersum.
  • Beroep: Dienstmeid.
  • Geloof: Rooms Katholiek.
  • Woonachtig: .
    Gezin woonde in 1984, 1896. 1897, 1899 Wijk-B no: 10. In 1900. 1902, Wijk-B no: 13 (nu Palstraat 70)
  • Zij is overleden op 10 april 1933 in Millingen, zij was toen 69 jaar oud.
  • De biologische ouders zijn Hendrikus Kuppers en Johanna Maria Arts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 november 2008.

Gezin van Hendrina Kuppers

(1) Zij is getrouwd met Wilhelmus Hoogenkamp.

Zij zijn getrouwd op 5 januari 1887 te Millingen, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gertruda Hoogenkamp  1890-1980
  2. Johanna Hoogenkamp  1892-1944
  3. Maria Hoogenkamp  1894-1968 
  4. Gerardus Hoogenkamp  1896-1970
  5. Aleida Hoogenkamp  1897-1970
  6. Theodora Hoogenkamp  1899-1927
  7. Hermanus Hoogenkamp  1900-1987
  8. Gerarda Hoogenkamp  1902-1993


Kind(eren):



Notities over Hendrina Kuppers

Ook geschreven als Kuipers en Küppers. Kon niet schrijven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrina Kuppers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrina Kuppers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrina Kuppers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1863 lag rond de 16,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
  • De temperatuur op 5 januari 1887 lag rond de -0,5 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
  • De temperatuur op 10 april 1933 lag tussen 7,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
    • 10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kuppers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuppers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuppers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuppers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Menting is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Menting, "Stamboom Menting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-menting/I1025.php : benaderd 24 september 2026), "Hendrina Kuppers (1863-1933)".