Stamboom Mennen » Peter Jacobus "Broeder Fidelis M." Mennen (1862-1908)

Persoonlijke gegevens Peter Jacobus "Broeder Fidelis M." Mennen 

  • Roepnaam is Broeder Fidelis M..
  • Hij is geboren op 27 december 1862 in Keent Weert.Bron 1
  • Beroep: beroep bij militaire dienst: schaapsherder.
    Broeder (Fidelis) in de orde van v.d. Heilige Franciscus. Ontvangt het kleed v.d.H. Franciscus in het gesticht Koningslust Helden op: 11-08-1889.
    tijdelijke gelofte op: 15-08-1890. Altijd durende plechtige gelofte op: 08-06-1904
  • Feiten:
    • (document) .
      bidprentje
    • (document) .Bron 1
      geboorteakte
  • Hij is overleden op 23 augustus 1908 in Helden, hij was toen 45 jaar oud.Bron 2
    overleden in het gesticht Koninglust
  • Een kind van Henrij Mennen en Jakomina Souts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 oktober 2022.

Gezin van Peter Jacobus "Broeder Fidelis M." Mennen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Jacobus "Broeder Fidelis M." Mennen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter Jacobus "Broeder Fidelis M." Mennen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Jacobus Mennen

Helena Broens
1783-1854
Henrij Mennen
1815-1902

Peter Jacobus Mennen
1862-1908


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. bidprentje

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 december 1862 lag rond de 6,8 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
      • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
      • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
      • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
      • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.
      • 8 december » Met het Verdrag van Dappes vindt er een grenscorrectie plaats tussen Frankrijk en Zwitserland.
    • De temperatuur op 23 augustus 1908 lag tussen 7,6 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 24,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
      • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mennen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mennen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mennen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mennen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mennen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim van der Rijken, "Stamboom Mennen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mennen/I332.php : benaderd 23 januari 2026), "Peter Jacobus "Broeder Fidelis M." Mennen (1862-1908)".