Stamboom Mennema » Johanna de Bruijn (1884-1935)

Persoonlijke gegevens Johanna de Bruijn 


Gezin van Johanna de Bruijn

Zij is getrouwd met Gerardus Jaspers.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna de Bruijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna de Bruijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna de Bruijn

Johanna de Klerk
????-> 1884
Maria Bogers
1839-1923

Johanna de Bruijn
1884-1935


Gerardus Jaspers
± 1882-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Rucphen en Sprundel Geboorteregister 1884
    2. BS Etten-Leur Overlijdensregister 1935

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 december 1884 lag rond de -1,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
      • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
      • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
      • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • De temperatuur op 5 juni 1935 lag tussen 10,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
      • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Bruijn


    De publicatie Stamboom Mennema is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Mennema, "Stamboom Mennema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mennema/I982.php : benaderd 14 februari 2026), "Johanna de Bruijn (1884-1935)".