Stamboom Meiling » Frederik Meilink (1909-1909)

Persoonlijke gegevens Frederik Meilink 

  • Zij is geboren op 22 augustus 1909 in Espelo, Holten, Overijssel, The Netherlands.
    KindFrederik Meilink
    GeslachtMan
    VaderWillem Meilink
    BeroepLandbouwer
    Leeftijd21
    MoederHermina Jansen
    GebeurtenisGeboorte
    Datum22-08-1909
    GebeurtenisplaatsEspelo (Holten)
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingCollectie Overijssel
    Plaats instellingZwolle
    CollectiegebiedOverijssel
    Archief0123
    Registratienummer7189
    Aktenummer61
    Registratiedatum23-08-1909
    AkteplaatsHolten
    CollectieBurgerlijke Stand in Overijssel
    BoekRegisters van geboorten, Holten
  • Zij is overleden op 21 september 1909 in Espelo, Holten, Overijssel, The Netherlands.
    OverledeneFrederik Meilink
    GeboorteplaatsHolten
    GeslachtMan
    Leeftijd0
    VaderWillem Meilink
    MoederHermina Jansen
    GebeurtenisOverlijden
    Datum21-09-1909
    GebeurtenisplaatsEspelo (Holten)
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingHistorisch Centrum Overijssel
    Plaats instellingZwolle
    CollectiegebiedOverijssel
    Archief123
    Registratienummer7357
    Aktenummer65
    Registratiedatum22-09-1909
    AkteplaatsHolten
    CollectieHOLTEN 1811-1950__tblOverlijdensakten
    Opmerking1 maand oud
  • Een kind van Willem Meilink en Hermina Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 maart 2024.

Gezin van Frederik Meilink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Meilink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Meilink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Meilink

Frederik Meilink
1909-1909


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 augustus 1909 lag tussen 8,3 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 6,7 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 21 september 1909 lag tussen 6,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meilink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meilink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meilink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meilink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6680.php : benaderd 10 januari 2026), "Frederik Meilink (1909-1909)".