Stamboom Meiling » Sophia Maria Theresia Valkeneer (1898-1930)

Persoonlijke gegevens Sophia Maria Theresia Valkeneer 

  • Zij is geboren op 16 april 1898 in Baarn, Utrecht, The Netherlands.
    KindSophia Maria Theresia Valkeneer
    Geboortedatum16-04-1898
    GeboorteplaatsBaarn
    GeslachtVrouw
    VaderGuillaume Valkeneer
    MoederGeertruida Ham
    GebeurtenisGeboorte
    Datum16-04-1898
    GebeurtenisplaatsBaarn
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
    Plaats instellingUtrecht
    CollectiegebiedUtrecht
    Archief481
    Registratienummer15-04
    Aktenummer71
    Registratiedatum18-04-1898
    AkteplaatsBaarn
    CollectieBaarn 1898
    Tijdstip: 17:00
  • Zij is overleden op 6 december 1930 in Zeist, Utrecht, The Netherlands, zij was toen 32 jaar oud.
    OverledeneSophia Maria Theresia Valkeneer
    GeslachtVrouw
    Leeftijd32
    VaderGuillaume Valkeneer
    MoederGeertruida Ham
    PartnerRikkert van de Brug
    GebeurtenisOverlijden
    Datum06-12-1930
    GebeurtenisplaatsZeist
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
    Plaats instellingUtrecht
    CollectiegebiedUtrecht
    Archief463
    Registratienummer483-05
    Aktenummer312
    Registratiedatum08-12-1930
    AkteplaatsZeist
    CollectieZeist 1930
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 februari 2023.

Gezin van Sophia Maria Theresia Valkeneer

Zij is getrouwd met Rikkert van de Brug.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1923 te Zeist, Utrecht, The Netherlands, zij was toen 25 jaar oud.

BruidegomRikkert van de Brug
GeboorteplaatsZeist
Leeftijd30
BruidSophia Maria Theresia Valkeneer
GeboorteplaatsBaarn
Leeftijd25
Vader van de bruidegomHendrik van de Brug
Moeder van de bruidegomGeertruida Mathissen
Vader van de bruidGuillaume Valkeneer
Moeder van de bruidGeertruida Ham
GebeurtenisHuwelijk
Datum04-10-1923
GebeurtenisplaatsZeist
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
Plaats instellingUtrecht
CollectiegebiedUtrecht
Archief463
Registratienummer374-14
Aktenummer102
Registratiedatum04-10-1923
AkteplaatsZeist
CollectieZeist 1923

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sophia Maria Theresia Valkeneer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sophia Maria Theresia Valkeneer

Sophia Maria Theresia Valkeneer
1898-1930

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1898 lag rond de 13,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 4 oktober 1923 lag tussen 5,0 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 9,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 6 december 1930 lag tussen -1,4 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Valkeneer


De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6151.php : benaderd 18 oktober 2026), "Sophia Maria Theresia Valkeneer (1898-1930)".