Stamboom Meiling » Jenneken Meilink (1917-1918)

Persoonlijke gegevens Jenneken Meilink 

  • Zij is geboren in het jaar 1917.
  • Zij is overleden op 26 september 1918 in Hellendoorn, Overijssel, The Netherlands (Haarle), zij was toen 1 jaar oud.
    OverledeneJenneken Meilink
    GeboorteplaatsHellendoorn
    GeslachtVrouw
    Leeftijd1
    VaderHendrik Willem Meilink
    MoederGerritdina Stoevenbeld
    GebeurtenisOverlijden
    Datum26-09-1918
    GebeurtenisplaatsHaarle (Hellendoorn)
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingHistorisch Centrum Overijssel
    Plaats instellingZwolle
    CollectiegebiedOverijssel
    Archief0123
    Registratienummer6784
    Aktenummer132
    Registratiedatum27-09-1918
    AkteplaatsHellendoorn
    CollectieHELLENDOORN 1811-1950__tblOverlijdensakten
  • Een kind van Hendrik Willem Meilink en Gerritdina Stoevenbelt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 december 2019.

Gezin van Jenneken Meilink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneken Meilink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jenneken Meilink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneken Meilink

Jenneken Meilink
1917-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 september 1918 lag tussen 6,9 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meilink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meilink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meilink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meilink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6014.php : benaderd 12 januari 2026), "Jenneken Meilink (1917-1918)".