Stamboom Meiling » Jannetje van de Brug (1848-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje van de Brug 

  • Zij is geboren op 23 oktober 1848 in Hoogland, Utrecht, The Netherlands.
    KindJannetje van de Brug
    Geboortedatum23-10-1848
    GeboorteplaatsHoogland
    GeslachtVrouw
    VaderWillem van de Brug
    MoederHendje Eibergen
    GebeurtenisGeboorte
    Datum23-10-1848
    GebeurtenisplaatsHoogland
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
    Plaats instellingUtrecht
    CollectiegebiedUtrecht
    Archief481
    Registratienummer588-20
    Aktenummer55
    Registratiedatum24-10-1848
    AkteplaatsHoogland
    CollectieHoogland 1848
  • Een kind van Willem van de Brug en Hendje Eibergen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 juli 2024.

Gezin van Jannetje van de Brug

(1) Zij is getrouwd met Jacob Burgstede.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1870 te Amersfoort, Utrecht, The Netherlands, zij was toen 21 jaar oud.

BruidegomJacob Burgstede
GeboorteplaatsLeusden
Leeftijd31
BruidJannetje van de Brug
GeboorteplaatsHoogland
Leeftijd21
Vader van de bruidegomJan Burgstede
Moeder van de bruidegomGerritje Hannisse
Vader van de bruidWillem van de Brug
Moeder van de bruidHendje Eibergen
GebeurtenisHuwelijk
Datum04-05-1870
GebeurtenisplaatsAmersfoort
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
Plaats instellingUtrecht
CollectiegebiedUtrecht
Archief481
Registratienummer801-02
Aktenummer28
Registratiedatum04-05-1870
AkteplaatsAmersfoort
CollectieAmersfoort 1870

(2) Zij is getrouwd met Willem Lam.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1898 te Weesp, Utrecht, The Netherlands, zij was toen 49 jaar oud.

BruidegomWillem Lam
BeroepWerkman
GeboorteplaatsLaren
Leeftijd45
BruidJannetje van de Brug
GeboorteplaatsHoogland
Leeftijd49
Vader van de bruidegomJacob Lam
Moeder van de bruidegomGerritje Smit
Vader van de bruidWillem van de Brug
Moeder van de bruidHendje Eibergen
GebeurtenisHuwelijk
Datum12-01-1898
GebeurtenisplaatsWeesp
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingNoord-Hollands Archief
Plaats instellingHaarlem
CollectiegebiedNoord-Holland
Aktenummer1
Registratiedatum12-01-1898
AkteplaatsWeesp
Opmerkingweduwnaar van Evertje Schimmel weduwe van Jacob Burgstede
AktesoortH

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van de Brug?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje van de Brug

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van de Brug

Hendje Eibergen
± 1815-1858

Jannetje van de Brug
1848-????

(1) 1870
(2) 1898

Willem Lam
1853-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 oktober 1848 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • In het jaar 1848: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Koning Lodewijk Filips I van Frankrijk treedt af.
      • 26 februari » De Tweede Franse Republiek wordt uitgeroepen.
      • 15 maart » In Hongarije breekt een opstand uit tegen de Habsburgse monarchie.
      • 19 augustus » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Bagdad in het Ottomaanse Rijk tot aartsbisdom.
      • 28 augustus » Ondertekening Nederlandse Grondwet door koning Willem II
      • 2 december » Frans Jozef I wordt keizer van Oostenrijk.
    • De temperatuur op 12 januari 1898 lag rond de 4,1 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Brug


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I5416.php : benaderd 11 januari 2026), "Jannetje van de Brug (1848-????)".