Stamboom Meijs » Egidius Habets (± 1633-± 1678)

Persoonlijke gegevens Egidius Habets 

  • Hij is geboren rond 1633.
  • Hij is overleden rond december 1678. Hij was ongeveer 44-45 jaar oud.

Gezin van Egidius Habets

Hij is getrouwd met Agnetis (Agnes) Weusten.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1667 te Wijnandsrade, LI, Netherlands.Bron 1

Witnesses:Catharina van Eijsden, ??

Kind(eren):

  1. Catharina+ Habets+  1667-1755
  2. Maria Habets  1670-1727
  3. Martinus+ Habets+  1675-????
  4. Simon Habets  1678-1759 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egidius Habets?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Egidius Habets

Egidius Habets
± 1633-± 1678

1667
Maria Habets
1670-1727
Simon Habets
1678-1759

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.

Over de familienaam Habets

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Habets.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Habets.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Habets (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Willem - Jan Meys, "Stamboom Meijs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meijs/I507226.php : benaderd 8 augustus 2025), "Egidius Habets (± 1633-± 1678)".