Stamboom Meijlink » Klaas van 't Hof (1888-1946)

Persoonlijke gegevens Klaas van 't Hof 

  • Hij is geboren in het jaar 1888 in Zaandam.
  • Hij is overleden op 10 december 1946 in Zaandam, hij was toen 58 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 februari 2020.

Gezin van Klaas van 't Hof

Hij is getrouwd met Geertruida van Welp.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1918 te Zaandam, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Wilhelmina van 't Hof  1923-1981 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas van 't Hof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas van 't Hof

Klaas van 't Hof
1888-1946

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1918 lag tussen 6,6 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 2,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
  • De temperatuur op 10 december 1946 lag tussen -0,8 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
    • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
    • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    • 15 oktober » Hermann Göring, de oprichter van de Luftwaffe, vergiftigt zichzelf in de nacht voor zijn geplande executie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van 't Hof


De publicatie Stamboom Meijlink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ans Mmeijlink, "Stamboom Meijlink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meijlink/I9220.php : benaderd 12 februari 2026), "Klaas van 't Hof (1888-1946)".