Stamboom Meijlink » Lubertha Meijlink (1910-1992)

Persoonlijke gegevens Lubertha Meijlink 


Gezin van Lubertha Meijlink

Zij is getrouwd met Hermanus Nagtegaal.

Kinderen uit dit huwelijk:
1. GERARDINA, geb. Leiderdorp 31 januari 1943.
2. JENNY, geb. Leiderdorp 23 september 1944.
3. BERTHA, geb. Jutphaas 23 februari 1948. Zij huwde Haarlem 26 april 1974 (gescheiden
Utrecht 22 april 1981) met Sijmen Visser.
4. HERMAN HENDRIK, geb. Utrecht 17 december 1949.
5. FREDERIK LAMBERTUS, geb. Utrecht 17 december 1949. Hij huwde 21 maart 1974 met
J. Janszen.

Zij zijn op 27 juni 1941 te Reeuwijk in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 15 juli 1941 te Reeuwijk, zij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubertha Meijlink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lubertha Meijlink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lubertha Meijlink

Dirk Meijlink
1844-1920

Lubertha Meijlink
1910-1992

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 november 1910 lag tussen -0,7 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 7,4 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • De temperatuur op 15 juli 1941 lag tussen 14,1 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
      • 25 februari » Februaristaking.
      • 7 maart » De Duitse onderzeebootkapitein Günther Prien, kapitein van de U-47 komt samen met zijn bemanning om het leven.
      • 1 juni » Farhud - Pogrom in Bagdad, gericht tegen de Joden.
      • 25 november » De U-boot U 331 vernietigt het Britse slagschip HMS Barham met drie torpedo's in de Middellandse Zee.
      • 9 december » Het Verenigd Koninkrijk en het Gemenebest van Naties verklaren de oorlog aan Japan.
    • De temperatuur op 25 december 1992 lag tussen -0,5 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Jim Courier lost Stefan Edberg na 22 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, maar de Amerikaan moet die positie na zes weken weer afstaan aan de Zweed.
      • 5 april » De regering van Finland besluit tot drastische bezuinigingen om het vertrouwen in de door een zware recessie getroffen economie te herstellen.
      • 22 april » 206 mensen verliezen het leven bij twee explosies in Guadalajara, Mexico.
      • 28 juni » De Franse president François Mitterrand bezoekt de belegerde stad Sarajevo.
      • 3 augustus » De Nederlandse atlete Ellen van Langen wint goud op de 800m op de Olympische Spelen in Barcelona.
      • 31 oktober » RTL plus verandert zijn naam in RTL Television, kortweg RTL.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meijlink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meijlink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meijlink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meijlink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meijlink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ans Mmeijlink, "Stamboom Meijlink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meijlink/I753.php : benaderd 9 februari 2026), "Lubertha Meijlink (1910-1992)".