Stamboom Meijlink » Bessel van de Peut

Persoonlijke gegevens Bessel van de Peut 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 februari 2008.

Gezin van Bessel van de Peut

Hij heeft/had een relatie met Harremientje Westerveld.


Kind(eren):

  1. Aartje van der Peut  1829-1908 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bessel van de Peut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bessel van de Peut

Bessel van de Peut
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Peut


De publicatie Stamboom Meijlink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ans Mmeijlink, "Stamboom Meijlink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meijlink/I268.php : benaderd 16 januari 2026), "Bessel van de Peut".