Stamboom Meijerman (Gld) » Frans "Frans" Clemminck (1907-1970)

Persoonlijke gegevens Frans "Frans" Clemminck 


Gezin van Frans "Frans" Clemminck

(1) Hij is getrouwd met Hendrika Engelberts.

Zij zijn getrouwd rond 1930.


(2) Hij is getrouwd met Bernarda Gerharda Albertha Meijerman.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1964 te Wisch, hij was toen 56 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans "Frans" Clemminck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans "Frans" Clemminck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans Clemminck

Frans Clemminck
1907-1970

(1) ± 1930
(2) 1964

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 mei 1907 lag tussen 1,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 4,6 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
  • De temperatuur op 17 januari 1964 lag tussen -6,3 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -3,2 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
    • 5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 12 juni » Nelson Mandela wordt tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
    • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
    • 1 december » President Lyndon B. Johnson en zijn adviseurs besluiten tot een tweefasenplan voor bombardementen op Vietnam.
  • De temperatuur op 15 april 1970 lag tussen -0,9 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 4 mei » In Ohio schiet de Nationale Garde vier studenten dood (Kent State-bloedbad).
    • 8 mei » Het Beatles-album Let It Be komt uit.
    • 26 mei » De Toepolev 144 voert de eerste vlucht uit die sneller gaat dan Mach-2.
    • 26 augustus » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt bekend dat alle kranten en persbureaus in het Afrikaanse land worden genationaliseerd.
    • 11 november » Zendschip MV King David van Capital Radio strandt op de kust bij Noordwijk.
    • 15 november » Tijdens de derby Sparta-Feyenoord schiet keeper Eddy Treijtel een meeuw uit de lucht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Clemminck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willem Meijerman, "Stamboom Meijerman (Gld)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meijerman/I572.php : benaderd 18 januari 2026), "Frans "Frans" Clemminck (1907-1970)".