Stamboom Meijerman (Gld) » Mina Hendrika Gerritje "Mini" Konink (1929-2005)

Persoonlijke gegevens Mina Hendrika Gerritje "Mini" Konink 


Gezin van Mina Hendrika Gerritje "Mini" Konink

Zij is getrouwd met Bernard Mateman.

Zij zijn getrouwd rond 1950.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mina Hendrika Gerritje "Mini" Konink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mina Hendrika Gerritje "Mini" Konink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mina Hendrika Gerritje Konink

Mina Janssen
1869-????

Mina Hendrika Gerritje Konink
1929-2005

± 1950

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 maart 1929 lag tussen -3,2 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
      • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
      • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
      • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • De temperatuur op 16 februari 2005 lag tussen -1,9 °C en 2,4 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 23 januari » In Oekraïne wordt Viktor Joesjtsjenko beëdigd als president.
      • 22 februari » KoRn gitarist Brian 'Head' Welch stapt uit de band.
      • 28 februari » 200 studenten bezetten voor de negende maal het Amsterdamse Maagdenhuis met als doel studieduurbeperkingen van tafel te krijgen en medebestuur over de universiteit te verkrijgen.
      • 13 augustus » Talpa, de tv-zender van de John de Mol begint met uitzenden.
      • 19 augustus » Pierre Nkurunziza wordt aangewezen als de nieuwe president van Burundi.
      • 31 oktober » George W. Bush nomineert Samuel Alito als rechter van het Hooggerechtshof in Washington D.C.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1927 » Julio Ribera, Spaans striptekenaar († 2018)
    • 1927 » Nora Boerman, Nederlandse hoorspelactrice († 1990)
    • 1928 » Fred Rogers, Amerikaans presentator van kinderprogramma's en poppenspeler (overleden in 2003)
    • 1928 » Jerome Biffle, Amerikaans atleet († 2002)
    • 1930 » Jacques de Jong, Nederlands ondernemer en politicus († 1991)
    • 1931 » Hal Linden, Amerikaans acteur en muzikant

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Konink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Konink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Konink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Konink (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem Meijerman, "Stamboom Meijerman (Gld)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meijerman/I4071.php : benaderd 7 maart 2026), "Mina Hendrika Gerritje "Mini" Konink (1929-2005)".