Stamboom Mees » Cornelis Hendrikus Dissel (1915-1961)

Persoonlijke gegevens Cornelis Hendrikus Dissel 


Gezin van Cornelis Hendrikus Dissel

Hij is getrouwd met Johanna Catharina van Eck.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1939 te Zeist, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Hendrikus Dissel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Hendrikus Dissel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Hendrikus Dissel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 oktober 1915 lag tussen 6,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • De temperatuur op 28 september 1939 lag tussen -1,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
      • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
      • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
      • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
      • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.
      • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
    • De temperatuur op 20 juli 1961 lag tussen 12,6 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 3 januari » De Verenigde Staten beëindigt alle diplomatieke relaties met Cuba.
      • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
      • 28 mei » De Oriënt Express vertrekt voor de laatste maal uit Parijs.
      • 19 juni » Faculteitsvereniging der Ruimtelijke Wetenschappen G.G.S.V. Ibn Battuta is opgericht te Groningen.
      • 19 juni » Het Britse protectoraat Koeweit wordt onafhankelijk.
      • 15 augustus » In de DDR begint men met de bouw van de betonnen Berlijnse Muur.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dissel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dissel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dissel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dissel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mees is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Mees, "Stamboom Mees", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mees/I001370.php : benaderd 23 februari 2026), "Cornelis Hendrikus Dissel (1915-1961)".